پهن – ضخیم آمریکا آمریکایی تیراندازی خبر

پهن – ضخیم: آمریکا آمریکایی تیراندازی خبر بین الملل

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات لیگ قطر را به خاطر پول گزینش کردم / رفیعی

به گزارش ایسنا و به نقل از QSl، سروش رفیعی بازیکن ایرانی در تیم الخور نمایش خوبی داشته هست. این در حالی بوده است که الخور سختى ها و آسانى ها زیادی داشته هست. سر

لیگ قطر را به خاطر پول گزینش کردم / رفیعی

رفیعی: لیگ قطر را به خاطر پول گزینش کردم

عبارات مهم : سرمربی

هافبک پیشین پرسپولیس از گزینش قطر و حضور در لیگ ستارگان سخن گفت.

به گزارش ایسنا و به نقل از QSl، سروش رفیعی بازیکن ایرانی در تیم الخور نمایش خوبی داشته هست. این در حالی بوده است که الخور سختى ها و آسانى ها زیادی داشته هست. سروش رفیعی ۲۷ ساله که در ۱۱ بازی توانسته است ۴ گل به ثمر برساند، در مصاحبه ای راجع به پرسشها مختلفی به صحبت پرداخت که به شرح زیر است:

لیگ قطر را به خاطر پول گزینش کردم / رفیعی

چه شد که قطر را به عنوان مقصد فوتبالی خود گزینش کردی؟

صادقانه باید بگویم که در دو سال خدمت سربازی پولی به دست نیاوردم. به همین خاطر می خواستم علاوه بر این که در سطح بالایی فوتبال بازی کنم، پول زیادی نیز به دست بیاورم تا خانواده ام را حمایت کنم. هنگامی که در ۲۱ سالگی به فولاد پیوستم به خانواده ام گفتم که کار کردن را متوقف کنند و من خرج خانواده را می دهم. پیشنهادهای زیادی هم از کشورهای اروپایی مثل بلژیک، سوئد، فرانسه و روسیه داشتم ولی هنگامی که با دوستانم مشورت کردم، قطر را گزینش کردم.

تاکنون از تجاربی که در لیگ قطر به دست آورده ای بگو.

به گزارش ایسنا و به نقل از QSl، سروش رفیعی بازیکن ایرانی در تیم الخور نمایش خوبی داشته هست. این در حالی بوده است که الخور سختى ها و آسانى ها زیادی داشته هست. سر

بازی در قطر تجربه جدیدی بود. این نخستین باری بود که من خارج از کشورم بازی می کردم. می خواستم چیز جدیدی در فوتبال یاد بگیریم. در قطر به دنبال این بودم تا باز هم خودم را اثبات کنم. مردم قطر مهمان نواز هستند و من هیچ مشکلی این جا نداشتم. بعد از حضور در الخور در شروع فصل فهمیدم که کیفیت بازی ها بسیار بالاست. علاوه بر آن توصیه مهم تر آن که تمام امکانات این جا در سطح بالایی است و همه به پیشرفت و بهتر شدن تیم فکر می کنند.

فوتبال و بازی در کشور عزیزمان ایران و قطر را چگونه ارزیابی می کنید؟

قطعا در لیگ کشور عزیزمان ایران از هر لحاظ که حساب کنید سخت تر هست. ما در لیگ کشور عزیزمان ایران ۱۸ تیم داشتیم و اکنون مسابقه های لیگ با ۱۶ تیم برگزار می شود. من خیلی خوشحالم که فصل گذشته عضوی از تیم قهرمان پرسپولیس بودم و بعضی بازی ها در شهرها و مناطق خارج از پایتخت برگزار می شد و ما مجبور بودیم ۲ تا ۳ روز قبل از مسابقه به آن جا برویم و بعضی مسافت ها را هم با اتوبوس طی کنیم ولی این جا در قطر شرایط خیلی ساده تر هست. وقت مسافرت بین شهرها خیلی کوتاه است و شما در هر بازی انگار در منزل بازی می کنید. این جا آسایش و رفاه خیلی بالاست.

عملکرد خودت را در الخور چطور ارزیابی می کنی؟

لیگ قطر را به خاطر پول گزینش کردم / رفیعی

ما این فصل ۵ تا ۶ بازیکن تازه داشتیم. سرمربی تیم هم عوض شد و نیاز به وقت داشت تا با تیم آشنا شود. متاسفانه امتیازات ارزشمند زیادی از دست دادیم. شاید بازی دفاعی باعث شد ما در خیلی از بازی ها امتیاز از دست بدهیم. بدشانس هم بودیم. من فکر می کنم در سه بازی نخست خیلی خوب ظاهر شدم ولی بعد از آن مربی از من خواست تا در سمت چپ و راست بازی کنم و همین باعث شد تا حدودی نتوانم آن طور که انتظار دارم بازی کنم. در ۷ مسابقه زیر نظر مربی قبلی یک گل به ثمر رساندم ولی هنگامی که سرمربی تیم عوض شد و به پست دلخواه خودم رفتم توانستم گل های بیش تری به ثمر برسانم.

نظرت راجع به سرمربی تازه تیم چیست؟

با حضور مربی تازه شرایط تیم به طور کلی عوض شد و تغییرات زیادی در تیم به وجود آمد. حس می کنیم که بازی به بازی بهتر می شویم و پیشرفت می کنیم. او از ما می خواهد که توپ را حفظ کنیم و مالکیت توپ را اوج ببریم و آرام بازی کنیم. خوشبختانه او به من آزادی عمل زیادی داده است و این به سود ماست.

به گزارش ایسنا و به نقل از QSl، سروش رفیعی بازیکن ایرانی در تیم الخور نمایش خوبی داشته هست. این در حالی بوده است که الخور سختى ها و آسانى ها زیادی داشته هست. سر

نیم فصل دوم لیگ قطر را چطور ارزیابی می کنی؟

ما اول می خواهیم امتیازات عقب افتاده را جبران کنیم و با عملکرد خوب مان بتوانیم حریفان مان را شگفت زده کنیم. جهت هر امتیاز خواهیم جنگید. هم چنین دوست داریم بین ۶ تیم نخست لیگ برتر باشیم. در تیم ما همه می خواهند عالی ترین عملکرد را داشته باشند. هم بازیکنان خارجی و هم بازیکنان قطری.

لیگ قطر را به خاطر پول گزینش کردم / رفیعی

فوتبال چگونه الهام بخش تو شد؟

من در خانواده ای بودم که هیچ کس فوتبال بازی نمی کرد و خودم شوق و شور زیادی داشتم تا فوتبال بازی کنم. از ۷ سالگی فوتبال بازی کردم. توانستم در زیر ۱۲ سال به عنوان عالی ترین بازیکن میدان آشنا شوم.

چه صحبتی با هواداران تیم داری؟

ما شاید هواداران زیادی نداشته باشیم که به ورزشگاه بیایند ولی آن ها تعصب زیادی به تیم دارند. به آن ها قول می دهم که با عملکردمان باعث خوشحالی ارزش شویم و ناامیدشان نکنیم.

واژه های کلیدی: سرمربی | فوتبال | مسابقه | فوتبالی | خانواده | سرمربی تیم | سروش رفیعی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz