پهن – ضخیم آمریکا آمریکایی تیراندازی خبر

پهن – ضخیم: آمریکا آمریکایی تیراندازی خبر بین الملل

گت بلاگز سلامت اعضای خانواده وزن خود را با تکه های یخ کم کنید

تعداد قابل توجهی از مردم دنیا دچار اضافه وزن هستند و از این عنوان زحمت می برند. در سال های اخیر راهکارهای فراوانی

وزن خود را با تکه های یخ کم کنید

تعداد قابل توجهی از مردم دنیا دچار اضافه وزن هستند و از این عنوان زحمت می برند. در سال های اخیر راهکارهای فراوانی جهت چربی سوزی از سوی متخصصان توصیه شده است هست. در این مقاله از دکتر سلام چربی سوزی با خوردن تکه های یخ را آماده کرده ایم. توصیه ما این است که این بخش را از دست ندهید.

کاهش وزن با تکه های یخ

گاه نیز بعضی روش ها، بدون آنکه کارایی آنها اثبات یا نفی شده است باشد، جهت مدتی فراگیر شده است و تعداد زیادی از افراد، به زنان و دخترانی که قشنگی و تناسب اندام اهمیت می دهند، به آنها روی می آورند؛ خوردن تکه های یخ یکی از این روش هاست.

وزن خود را با تکه های یخ کم کنید

روش خوردن تکه های یخ جهت کاهش وزن که این روزها هواداران زیادی میان زنان و دختران جوان پیدا کرده، به این صورت است که فرد هر روز به شکل منظم و مستمر، یک تکه کوچک یخ می خورد، بدون آنکه تغییری در رژیم غذایی خود به وجود آورد.

خوردن یخ سه کارکرد بافایده دارد که می تواند به چربی سوزی اضافی و رسیدن به وزن مطلوب کمک کند.

1 . سوزاندن کالری

با خوردن هر ماده غذایی سرد، بدن نیاز به سوزاندن مقداری کالری دارد تا بتواند این ماده خوراکی منجمد را ذوب کرده و دمای آن را به دمای مناسب که جسم به آن عادت کرده برساند.

تعداد قابل توجهی از مردم دنیا دچار اضافه وزن هستند و از این عنوان زحمت می برند. در سال های اخیر راهکارهای فراوانی

2 . اوج بردن سوخت و ساز و تولید انرژی

خوردن تکه های یخ می تواند میانگین سوخت و ساز را در بدن اوج ببرد. اوج رفتن سوخت و ساز موجب تولید انرژی زیاد در بدن، از طریق مصرف غذاهای هضم شده است در سیستم گوارش و تبدیل آنها به انرژی می شود. اوج رفتن سوخت و ساز نقش بسیار مهمی در چربی سوزی افراد دارد.

3 . مصرف ۱۶۰ واحد کالری

مصرف یک لیتر آب، به شکل تکه های یخ، می تواند مصرف حدود ۱۶۰ واحد کالری را در پی داشته باشد. این مقدار مصرف کالری معادل چندین کیلومتر دویدن است.

علیرغم فوائد ذکر شده، باید توجه داشت که زیاده روی در مصرف تکه های یخ جهت دستیابی به نتیجه بهتر و کم کردن مقدار بیشتری از وزن اضافی، پرسشها جدی در پی خواهد داشت. افتادن دندان ها یکی از این عوارض جانبی زیاده روی در خوردن یخ هست. زیاد کردن دمای بدن نیز در بعضی موارد می تواند به بعضی ارگان های جسم، آسیب جدی بزند.

منبع: سلامتی

واژه های کلیدی: رژیم غذایی | سلامتی | کالری | تبدیل | انرژی | فواید یخ جهت لاغری | کاهش وزن با تکه های یخ | یخ و سوزاندن کالری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz